Váš nový úsmev je len začiatok.

Štúdie dokazujú, že bez retainerov sa môžu vyrovnané zuby postupne vrátiť späť do pôvodnej polohy. Nosenie retainerov Vivera po klasickom strojčeku alebo po liečbe Invisalignom znamená, že budete udržiavať zuby v ich novej polohe a tým chrániť svoj úsmev a investíciu.

Najnovšia technológia

Retainery Vivera pre Vás prispôsobíme pomocou rovnakej špičkovej technológie, aká sa používa pri výrobe vyrovnávačov Invisalign. Budete sa môcť tešiť z precíznych a pohodlných tvarov.

Silnejšie o 30 %

Nami vytvorený materiál Vivera je o 30 % silnejší v porovnaní s ostatnými materiálmi pre priehľadné retainery s vedúcim postavením na trhu, a tým pomáha chrániť Váš úsmev. Navyše sa jeho použitím znižuje riziko prasknutia alebo zlomenia retainera, takže získate ešte odolnejší retainer, na ktorý sa môžete spoľahnúť.

Retainery Vivera môžete používať bez ohľadu na to, či ste predtým nosili vyrovnávače Invisalign alebo tradičný strojček. Porozprávajte sa so svojím poskytovateľom liečby Invisalign o tom, prečo je Vivera vhodnou voľbou na ochranu Vášho úsmevu.