Pretože je stvorená na pohyb.

Priehľadné vyrovnávače Invisalign dokážu teraz tvarovať úsmev Vašich tínedžerov s menšou mierou bolesti1 a vyššou presnosťou2, a to už za krátke obdobie 6 mesiacov, v prípade, že dospievajúce dieťa je spôsobilé na používanie týždenných vyrovnávačov. Môžu sa tak tešiť na svoju budúcnosť s minimálnym dopadom na bežný život. 

Zistite, ako funguje systém Invisalign.

Vytvorený s cieľom posúvať všetky druhy úsmevov. 

Efektívnosť liečby Invisalignom je klinicky dokázaná. V rukách skúseného poskytovateľa liečby Invisalign ju možno použiť na liečbu miernych až komplexných problémov s vyrovnávaním zubov.

Viac presnosti, menej bolesti.

Vyrovnávače z materiálu SmartTrack sú pohodlnejšie, vyrobené presne podľa línie ďasien ich nositeľa, takže lepšie sedia2 a jednoduchšie sa vkladajú a vyberajú. Sú navyše pre tínedžerov menej bolestivé ako kovové konzoly1

Vyrobené pre tínedžerov.

Keďže vieme, že tínedžeri sú neustále v pohybe, pridali sme niekoľko špeciálnych funkcií5:

  • Modré indikátory opotrebovania sa zmenia z modrej na priehľadnú farbu a tým pomôžu Vám, vášmu dospievajúcemu dieťaťu i poskytovateľovi liečby Invisalign vyhodnotiť čas opotrebovania.
  • Špeciálne funkcie sú určené na kompenzáciu erupcie nových zubov, čo je pri tínedžeroch bežné.
  • Súčasťou balenia je šesť jednotlivých náhradných vyrovnávačov pre prípad, že dieťa niektorý niekde stratí alebo zabudne.

Ako ďaleko sa dostanú, keď im nič nebude stáť v ceste?

Zistite, ako najpokročilejšia technológia vyrovnávačov pomohla tínedžerom zmeniť ich úsmev, a to menej bolestivým spôsobom ako kedykoľvek predtým1. A potom si predstavte, ako by mohla pomôcť Vášmu dieťaťu.

Prišiel časť objaviť ich najlepší úsmev.

Nájdite poskytovateľa Invisalign

1Pri hodnotení bolesti od 1 do 9, pričom 1 znamená extrémne bolestivé a 9 úplne bezbolestné, dosiahli dospievajúci pacienti Invisalignu (vzorka: 73 osôb) skóre 6,1, teda vyššie v porovnaní s tradičnými strojčekmi pre tínedžerov (vzorka: 76, skóre 5,1). 2Podľa klinických výskumov materiál SmartTrack a funkcie SmartForce zlepšujú kontrolu nad pohybom zubov. Podľa údajov spoločnosti Align Technology. Len 3Invisalign Go a Invisalign Lite. Pri týždenných výmenách vyrovnávačov v porovnaní s výmenou každé 2 týždne. O týždenných výmenách vyrovnávačov musí rozhodnúť poskytovateľ liečby Invisalign a individuálny liečebný plán. Dĺžka liečby sa môže líšiť v závislosti od individuálnych potrieb pacienta a musí ju určiť Váš poskytovateľ liečby 4Odporúčaná doba nosenia je 22 hodín. 5Dostupné len pre produkt Invisalign Teen®.