Visit our social media channels

Skip to main content

Postup liečby

Plán liečby Invisalignom, ktorý je prispôsobený pre vás

Predtým, než je možné vypracovať plán liečby, poskytovateľ Invisalignu získa odtlačok vašich zubov, na základe ktorého určí, či môžu byť vyrovnané pomocou systému Invisalign. Po potvrdení bude pomocou technológie ClinCheck®, nášho virtuálneho 3D plánu liečby, vypracovaný podrobný plán liečby. ClinCheck znázorní postupné posúvanie zubov počas celej plánovanej liečby – takže budete vidieť, ako by mali vaše zuby vyzerať po absolvovaní liečby ešte predtým, než s ňou začnete.

Úsmev na každom kroku

Keď začnete s liečbou Invisalignom, každý pár vyrovnávačov vyrobených na mieru budete nosiť dva týždne. Postupným používaním radu vyrovnávačov sa vaše zuby začnú pomaly, týždeň za týždňom, postupne posúvať smerom do určenej konečnej pozície.

Počas tejto doby budete príležitostné navštevovať vášho poskytovateľa Invisalignu, ktorý bude sledovať priebeh liečby a zaistí vašu spokojnosť s liečbou.

Prispôsobené pre váš životný štýl

Čas, ktorý je potrebný na absolvovanie liečby, je rôzny pre každého pacienta v závislosti od zložitosti stavu zubov. Je dôležité, aby ste sa porozprávali so svojím poskytovateľom Invisalignu, ktorý určí najlepší postup liečby Invisalignom a ciele, a s ktorým sa dohodnete na najlepšej možnej ceste za novým úsmevom.

Ak sa chcete dozvedieť o tom, ako vám Invisalign môže pomôcť získať úsmev, po akom ste vždy túžili, dohodnite si návštevu u najbližšieho poskytovateľa Invisalignu ešte dnes.

Úsmev mení všetko

Úsmev
mení všetko Zistite, ako funguje Invisalign

Je Invisalign vhodný pre vás?

Je Invisalign vhodný pre vás? Zistite