Visit our social media channels

Skip to main content

Porovnanie liečby

Rozdiel je jasný.

Keď príde na rozhodovanie o najvhodnejšom druhu liečby na vyrovnanie vašich zubov, existuje naozaj len jedna možnosť: Invisalign. Len Invisalign ponúka hĺbku inovácií, klinické štúdie a technológie, ktoré dokážu presne riadiť spôsob, akým sú vaše zuby rovnané. Stály zubný strojček a iné priehľadné vyrovnávače mu jednoducho nedokážu konkurovať. A tu je dôvod, prečo:

Vždy inovuje.

Invisalign sa líši od tradičných postupov rovnania zubov. S inovačnou technológiu, ktorú sme vyvinuli a naďalej vylepšujeme, je Invisalign dodávaný ako rad priehľadných snímateľných vyrovnávačov, ktoré postupne rovnajú vaše zuby, a ktoré na rozdiel od stálych zubných strojčekov nemajú žiadne drôty ani držiaky. To znamená, že neobsahujú žiaden kov a pri nosení sú takmer neviditeľné.

Nasaďte si ich, keď ich chcete nosiť. Vyberte si ich, keď ich nechcete nosiť.

Stály zubný strojček môže vyberať len vyškolený odborník – to vám môže znemožniť čistiť si zuby a ďasná efektívne a môže mať vplyv na to, čo môžete jesť bez problémov.

Vyrovnávače Invisalign môžete vybrať kedykoľvek počas liečby, takže môžete jesť to, čo chcete, zachovať si správnu ústnu hygienu a kedykoľvek ich nakrátko vybrať pri mimoriadnych príležitostiach, ako sú napríklad svadby či veľké stretnutia. Váš životný štýl ostáva nedotknutý.

Tešte sa na svoj nový úsmev.

Bez ohľadu na ciele plánu liečby vám poskytovateľ Invisalignu vždy poskytne jasne určený plán liečby. So softvérom ClinCheck, naším virtuálnym 3D plánom liečby, vám tiež ukáže, ako by vaše zuby mohli vyzerať počas liečby a po liečbe.

ClinCheck znázorní postupné posúvanie zubov počas celej plánovanej liečby. Vďaka tomu budete vidieť, ako by mali vaše zuby vyzerať po skončení liečby, a budete môcť sledovať zmeny počas liečby.

Úsmev mení všetko

Úsmev
mení všetko Zistite, ako funguje Invisalign

Je Invisalign vhodný pre vás?

Je Invisalign vhodný pre vás? Zistite

Jednoduchý krok k novému úsmevu

Jednoduchý krok k novému úsmevu Pozrite si priebeh
liečby Invisalignom