Visit our social media channels

Skip to main content

Invisalign pre dospievajúce osoby

Invisalign ponúka rad možností liečby pre dospievajúce osoby. Veľkou výhodou Invisalignu je to, že poskytuje estetickejší, flexibilnejší spôsob, ako dodať dospievajúcim osobám dôveru vyplývajúcu z krásneho úsmevu. Vyrovnávače Invisalign sú pohodlné, snímateľné a takmer neviditeľné, takže dospievajúce osoby si môžu naďalej užívať život bez obmedzení, podráždenia a nesmelosti, ktoré sú často spájané s kovovými zubnými strojčekmi a drôtmi.

Vyrovnávače Invisalign sú tiež snímateľné, takže dospievajúce osoby si môžu aj naďalej umývať zuby a používať dentálnu niť normálnym spôsobom.

Aké možnosti sú dostupné dospievajúcim osobám?

Invisalign ponúka niekoľko možností liečby pre dospievajúce osoby v závislosti od stupňa vývoja zubov.

Niektoré dospievajúce osoby budú vhodní kandidáti pre rovnakú liečbu Invisalignom ako dospelí pacient. Mladšie dospievajúce osoby či dospelé osoby, ktorým ešte úplne nevyrástli zuby, môžu byť liečené produktom Invisalign Teen, liečbou špeciálne určenou pre dospievajúce osoby. Váš poskytovateľ Invisalignu určí, aká liečba najlepšie vyhovuje vašim individuálnym potrebám a stavu vašich zubov.

Prečo práve Invisalign Teen?

Liečba Invisalign Teen bola vyvinutá spolu s dospievajúcimi osobami, rodičmi a vedúcimi ortodontistami, ktorí rozumejú aktívnemu životného štýlu a jedinečným potrebám liečby dospievajúcich pacientov.

Vyrovnávače Invisalign Teen sú vyrobené rovnakou technológiou Invisalign ako vyrovnávače Invisalign. Postupne posúvajú zuby bez použitia kovu či drôtov.

Dospievajúce osoby (a ich ústa) sú však neustále v pohybe, a preto sme pridali niekoľko špeciálnych vlastností:

  • modré indikátory opotrebovania menia odtieň z modrého na priehľadný a poskytovateľovi Invisalignu, vám a vášmu dospievajúcemu dieťaťu pomáhajú odhadnúť čas opotrebovania,
  • zvláštne funkcie, ktorých účelom je kompenzovať rast očných zubov, trvalých premolárov a trvalých stoličiek,
  • šesť bezplatných náhradných vyrovnávačov je priložených pre prípad, ak sa niektoré stratia alebo založia.

Ak sa chcete dozvedieť viac o Invisaligne pre dospievajúce osoby, poraďte sa so svojím poskytovateľom Invisalignu, ktorý vám odporučí tú najlepšiu možnosť liečby.

Find out more...

Ste pripravený(-á) absolvovať ďalšie kroky? Nájdite najbližšieho poskytovateľa Invisalignu.
Máte otázku? Prečítajte si najčastejšie otázky.

Je Invisalign vhodný pre vás?

Je Invisalign vhodný pre vás? Zistite

Príbehy o úsmeve

Príbehy o úsmeve Pozrite si videá