Visit our social media channels

Skip to main content

Výsledky

Invisalignom bolo liečených už viac ako 4 milióna ľudí na celom svete. To je viac ako 4 milióna rôznych príbehov s Invisalignom. Tu je len zopár z nich.

Ste pripravení začať svoj príbeh? Nájdite poskytovateľa Invisalignu vo svojom okolí.

Mikalin príbeh.

Mikalin príbeh.

Jeden z mojich zubov mi riadne vytŕčal a bola som z toho úplne paranoidná.   Stále som na to myslela pri rozhovore s niekým zblízka a pri fotografovaní sa- cítila som sa hrozne a chcela som to napraviť. Ale myslela som si, že som už stará na strojček na zuby.

Rozhodla som sa pre vyrovnávač Invisalign, pretože tieto vyrovnávače sú priehľadné. Nikto si nevšimol, že som ich nosila, a páčilo sa mi, že pri jedení sa môžu vybrať. Priateľom som počas liečby posielala svoje fotografie; boli ohromení, ako sa moje zuby menili a ako dobre vyzerali.

"Škoda, že som to neurobila už pred viacerými rokmi"

Liečba mi dodávala sebavedomie od samého začiatku až do konca. Škoda, že som to neurobila už pred viacerými rokmi.  Neviete si predstaviť, aký dôležitý je váš úsmev. Vyrovnávač Invisalign má výrazný dopad na môj život: Sebavedome sa usmievam a na fotografiách vyzerám lepšie - moje zuby už nie sú posadnutosť. Výsledky boli presne podľa mojich predstáv.

Vincentov príbeh.

Vincentov príbeh.

Mal som problém s mojím úsmevom. Zuby sa mi prekrývali a bol som z toho veľmi nešťastný. Nevedel som si však predstaviť, že by som nosil strojček na zuboch.  Navštívil som ortodontistu a on mi odporučil Invisalign. Okamžite ma potešila ich priehľadnosť a jednoduchosť ich používania a vyberania.

Niektorí ľudia si všimli, že nosím vyrovnávače, ale len preto, že som sa viac usmieval. Ďalší ľudia si to vôbec neuvedomovali, až kým som im to po skončení liečby nepovedal. Pri jedle si ich môžete vybrať, preto s jedením nie sú žiadne problémy. A keď chcete ísť na schôdzku a usmievať sa bez vyrovnávačov, môžete tak urobiť.

"Som na 100 % spokojný a Invisalign by som odporučil každému"

Som na 100 % spokojný a Invisalign by som odporučil každému. Mám väčšiu sebadôveru, som komunikatívnejší a oveľa viac sa usmievam.  Úsmev skutočne dokáže zmeniť váš život.

Kirstinin príbeh.

Kirstinin príbeh.

Chcela som vyrovnať zuby. Nepáčilo sa mi, že boli krivé a stiesnené. Preto som nemala rada svoj úsmev.

Pretože som už nebola v puberte, chcela som diskrétnejšiu možnosť ako kovový strojček. Nechcela som priťahovať viac pozornosti na moje zuby.  Ľudia si vďaka Invisalign vôbec nevšimli, že nosím vyrovnávače, až kým nevideli, že sa mi hýbu zuby. Keď som mala založené vyrovnávače, páčilo sa mi, ako ľahko sa vkladajú a vyberajú, a že nemusím navštevovať svojho zubného lekára. Hodili sa k môjmu životnému štýlu.

"Liečba pomocou vyrovnávača Invisalign mi radikálne zvýšila sebavedomie."

Liečba pomocou vyrovnávačov Invisalign mi radikálne zvýšila sebavedomie. Vždy som bola šťastný a temperamentný človek, ale stále som sa snažila skrývať svoje zuby. Teraz sa milujem usmievať. Rozhodne by som to odporučila aj iným. Škoda, že som to neurobila už skôr.

Khadija o svojom príbehu

Khadija o svojom príbehu

Vyvinul sa u mňa komplex zo zubov. Moje predné zuby vyčnievali a čeľusť bola príliš malá, takže som nenávidela usmievať sa. Naštudovala som si možnosti liečby a rozhodla som sa, že Invisalign je tá správna voľba pre mňa. Keďže sú takmer neviditeľné, mohla som ďalej žiť svoj život bez toho, aby som sa cítila nesmelo... ľudia ani nevedeli, že som ich nosila.

"Získala som späť svoj úsmev"

Od začiatku až do konca liečba trvala 18 mesiacov. Vyrovnávače som nosila každý deň a vyberala som si ich len pred jedlom a pitím. To je krása vyrovnávačov Invisalign... zapadajú do vášho života. Vďaka liečbe sa teraz cítim oveľa istejšie. Jednoducho povedané, získala som späť svoj úsmev.